placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcete, abê to jezdilo podle vašéch představ? Přêpominkujte návrh jizdniho řádô!

placená inzerce
Vlaky Dzbel 1

Červen 29, 2017 6:30 / Furtovnik

Od nás a od KIDSOKô – Ono nestači jenom nadávat, že to jezdi uplně jináč, než potřebôjete. Mužete pro věc ôdělat třeba to, že se mrknete na návrh jizdniho řádô a než začne platit, tož si řict, jak bê vám to pasovalo lip.

Poskládat vlakové jizdni řád, to je alchymija. To se nedá nic dělat. Předpokládá se totiž, že pokaváď sednete do vlakô, mělo bê vás to dovizt do vedléši dědinê, ale aji přes pul republikê, teda s návaznosťó přestôpováni. A tož to vêmêslêt tak, abê spoje aspoň trochô pasovalê, to néni jenom tak.

Koordinátor integrovanyho dopravniho systémô Olomóckyho kraja (KIDSOK) ôž v pulce června teda vhodil do placô návrh vlakovéch jizdnich řádu. Jenom ale pro ôpozorněni, nehledéte v nich žádny Pendolina, Leoše nebo Jančôrê, v této fázê de o spoje k zajištěni základni dopravni obslôžnosti objednávany Olomóckym krajem!  Konkrétně só tam osobákê a spěšňákê, keréma bêste se mělê v pohodě dostat do školê, do fachê, čê k dochtórovi.

Jenom pro uplnosť, přêpominkê se beró v potaz do 14. červenca, pak ôž máte po žižalkách, protože návrh bôde procedurálně pokračovat ke konečnymô zpracováni a zapracováni do celosiťovyho pořádkô. Vic podrobnosti aji s konkrétnima jizdnima řádama nandete TOŤ.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy