placená inzerce
Déte nám vědět...

Chcemê ôdělat antišéfovskó kôchařkô! Pomužete nám?

placená inzerce
DSC_0096

Květen 31, 2015 12:58 / Furtovnik

Od nás – Pochopitelně nechcemê konkurovat šéfovi Zdenálovi Polreichovymô. Určitě vi, co řiká a dělá, ale aji tak je to jenom člověk. A co člověk, to jiné názor a jiná chôť.

Je to jak ze fšeckym. Objektivni názor neexistôje, protože si každé neco mêsli, o nečim je přesvědčené a tym pádem věcê posôzôje svéma parametrama. V kôchêni je to uplně to samy. Netajimê se tym, že dêž vaři šéf Zdenál, tak člověk slêntá ô televize, jenom se na to podivá, ale aji tadê je ALE! Aji on má určitě nekery jidla rači vic a nekery mô zase šmakôjó miň, aji dêbê bêlê ôvařeny jak z partesô. To se nedá nic dělat a ani mô to nemužemê zazlivat. Negdo prostě rači lôkše s makem a negdo zas kôs pořádné flákotê.

Proto chcemê dat prostor fšeckém, keři maji sice svoje tajny receptê, kery bêl ale oficiálni kôchařskó propagandó neprošlê. Přesto je možny si na nich pošmáknót tak, že se dělaji hrče za ôšêskama. Ešlê se chcete s nama o svó tajnó recepturô podělêt, tak nám jô pošlête. Možná zjistite, že ve své chôťové uchylce néste vubec sami. Jedinó podminkó je k receptô přêpsat, proč bê to ô šéfa z vašeho pohledô neprošlo. Těšimê se!

Facebook0
  • DSC_0096

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy