placená inzerce
Déte nám vědět...

Černé pasažér se vezl né v autobuse, ale na autobuse. Jenomže to eště zdaleka nebêlo fšecko!

placená inzerce
pouta

Březen 5, 2018 9:38 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Takovy věcê se moc nevidijó, ale ze zpráv Městské policie v Přerově smê ôž zvêkli na ledasco. Ani tentokrát mlôvči Miroslav Kominku nezklamal.

Bêl to ale fcelko eskamotérské kósek. Hlidka přerovskéch měšťáku totiž zahlidla linkové autobus, keré měl z venkô na náraznikô černyho pasažéra. Ten se za jizdê předržoval jenom krytô motórô.

Hlidka teda blikla majákama, abê autobus zastavila. Jenomže chlap nečekal, až mô přênde šofér zkontrólovat jizdenkô. Po zastaveni se dal pochopitelně na utěk. Ve zděšeni po vyzvách měšťáku, abê na ně počkal, nevêbral zatáčkô plnó blata a celkově se v tym sajrajtô vêválel.

Ê tak se mô ale podařêlo dál ônikat, až vběhl do jednyho kvelbô, gde se chtěl přêmotat mezê ostatni lêdi. Jenomže mô nedocvaklo, že za sebó nechává zabláceny stopê, kery pak měšťákê v klidô dovedlê mezê regálama až za nim.

Tam sice ôž předložêl dokladê, ale bêla to jenom finta, abê se muhl znovô pokôsêt zdrhat. Zahodil lahváča, co držel v rôce, ale než stihl nabrat rychlosť, přêšlê hmatê s chvatama a v ten šup měl ôž nasazeny klepeta. Nakonec se mô možná splnil jeho sen, gdêž ho zadara, ê gdêž ôž né na černo, odvezlê.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy