placená inzerce
Déte nám vědět...

Cena Ď pro rockera. ‚PRYOR‘ Peťa Jiřičku si to rozhodně zaslóži!

placená inzerce
jiřiček

Září 15, 2020 9:40 / Furtovnik

Od nás – Vite, co je Cena ‚Ď’? To je neco jako VELKY DĚKÔJEM. Teda oceněni tech, keři neco dělaji pro drôhy, aniž bê sami za to neco čekalê a neco z teho mělê. O smê rádi, že v Olomóckym krajô mužem řict, že novopečené držitel si jô jisto jistě zaslóži.

A nepišem to jenom pro to, že rocker Peťa Jiřičku z kapelê PRYOR je náš kamoš! O jeho nominacê, keró poslala olomócká ROSKA (Organizace Roska Olomouc.z.p.s -pacientů z Roztroušenou sklerózou mozkomíšní), smê nemělê ani tôcha. Ale mámê z teho o to věči radosť.

Občas se stává, že se oceněni a metálê přêdělôjó z naprosto nejasnéch duvodu a nejasnéch záslôh. To ale rozhodně ô Peťana neplati. Nominované sice bêl za organizacô ROSKAFESTÔ, keré má za sebó ôž pár ročniku, ale stál třeba aji ô zrodô Dobryho festô v Drahanovicách.

A tož nezbévá, než Peťovi Jiřičkovi pogratulovat a takê poděkovat za fšecko, co pro ostatni dělá! Přêpojôjemê eště text nominace, na základě keré bêl vêbrané na ôděleni Cenê Ď v Olomóckym krajô a postópil tak mezê možny držitelê oceněni GRAND PRIX Ď 2020, kery bôde vêhlášeny ve Stavovskym divadle v Praze.

Fotkô z předáváni 3. záři v Jihlavě mámê ze stránek http://cena-d.cz/

Podpora Organizace Roska Olomouc.z.p.s -pacientů z Roztroušenou sklerózou mozkomíšní. Pořádá ze skupinou pryor již 6 ročník Rozkafestu na podporu naší organizace. Celý čistý zisk věnují na pomoc Nám s roztoušenou sklerózou mozkomíšní. – Pro naší organizaci je tato podpora Moc moc důležitá. Jsme nezisková organizace na provoz a veškeré aktivity, které pro své klienty pořádám si musíme z převážné části sehnat sponzorské dary. Z těchto darů pořádáme rekondiční rehabilitační pobyty, celoroční cvičení pro klienty, přednášky i volnočasové aktivity. Bez takových milých ochotných láskyplných lidiček by mnoho našich klientů, bylo převážnou část svých životů doma, jen v domácím prostředí, takto za pomocí těchto úžasných lidí pod vedením p. Jiříčka mohou odjet ze svých domovů, setkat se se svými kamarády a přáteli pobýt v jiném prostředí než prostředí domova… JE PROSTĚ ČLOVĚK ZE SRDCEM NA PRAVÉM MÍSTĚ. Neumím to popsat, jsou úžasní, osobní poděkování již bylo mnohokrát, ale určitě si zaslouží poděkování veřejné.

Facebook0
  • jiřiček

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy