placená inzerce
Déte nám vědět...

Čém pak se asi chtěl chlápek pochlôbit, gdêž starši pani ôkazoval na cyglostezce pinďóra?

placená inzerce
exhibos

Říjen 25, 2018 11:16 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Jak to na člověka přênde, nemuže si jednodôcho pomuct. Negdo mosi jit hneď ôklózet, negdo si mosi dat štammprlô a negdo zas… Nô šak si počtite, co se přêhodilo ve středô ráno.

Piše polêcejni mlôvči Miluše Zajicova, že  si to tak jedna pani v seniorskym věkô špacirovala ve středô o pul osmé ráno po cyglostezce z Brodkô ô Přerova k Lôkové. Tó dobó jela sténakym směrem po sêlnicê Oktávka. Ta ale zastavila ô pangétô. Vêlezl z ni asi pětatřêcetileté chlápek ze světléma vlasama, tak 175 cenťáku vêsoké.

Šofér se našteloval ke křákô mezê cyglostezkó a sêlnicó. Jak šla pani kolem, tož se k ni otočêl, stahl si gatě a zavolal na ňô, abê se mrkla. Jenomže ta asi o žádnó podivanó nestála, naopak přêdala do krokô. Uchylák se eště tak 3 metrê za ňó rozběhl, ale pak to vzdal. S gaťama ô kostek bê néspiš sprintérské rekord nedal.

Po svym nepovedenym vykonô si chlápek zbalêl fidlátka, hópl zpátky do auta a odjel. Jenomže pani si to pro sebe nenechala a nahlásêla to na patřičny mista. Fčêlka má teda přerovská pátračka na stole připad vytržnictvi. Nandó ho?

Fotka je jenom ilustračni, to tenkrát nahánělô pro změnô nahatyho chlapa po Přerově. A mê přêdávámê eště jeden poetické kôs našeho redaktóra Miloša Havelkovyho k danymô tématô.

 

mrzne až praští
a já jen v plášti
stojím tu v houští
rýma se spouští

někdo je hluchý
já jsem zas úchyl
dřív než si vrznu
asi tu zmrznu

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy