placená inzerce
Déte nám vědět...

Borec vêzval vodkô na férovkô, prohrál ve třetim kole!

placená inzerce
vodka

Květen 11, 2018 6:30 / Furtovnik

Od olomóckéch měšťáku – Negdê si teho jednodôcho člověk nabere moc. Přeceni svoje sêlê a pak je z teho jenom ostôda. To je aji připad, o kerym piše mlôvči olomóckéch měšťáku Petr Čunderle.

Každé bê měl znat svoje limitê, to se nedá svitit. Ale zas na drôhó stranô – vyzva je vyzva, přêposirat se, gdêž je brod eště daleko – to dělaji jenom slaboši a ôbožáci. A tož padesátnik se k temô postavil, jak chlap.

Šlo totiž o to, že vyjezd do jednyho olomóckyho superkvelbô zapřičinil zákaznik, keré na place mezê regálama načal třê flaše s vodkó a z každé notně glgl. Trénik sice dělá sportovca, ale né dêcky se dá jit na rekord. Po třeti flašê s sebó migl o zem a rozbil si čôňô.

Na misto si ho přêjela posbirat rychlá a frčelê s nim na urgent do fakultkê. Mezê tém stačêl eště nadéchat, ôkázalo to 2,97 promila. Je potřeba řict, že do extraligê se to ôž dá počitat, ale na titul eště kósek scházi.

Fčêl se s takovó lapálijó bôde eště babrat aji správni orgán. Paragrafê só totiž neuprosny – přestupek proti majetkô se nepromiji!

Fotkô mámê od olomóckéch měšťáku.

Facebook0
  • vodka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy