placená inzerce
Déte nám vědět...

Bôde z teho asi pěkné maglajs. Autobusê bôdó mět dál jarni prázdninê, ale nekery školni spoje sténak pojedó!

placená inzerce
kidsok

Listopad 16, 2020 7:58 / Furtovnik

Od nás, podle IDSOKô – Tak ôž začiná bêt pěkné chaos. Ten koronáč teda nadělá pasekê. Jak se furt tak ladijó a dolaďôjó ruzny opatřeni, je čim dál tym komplikovaňéši se jim přêzpusobovat!

Zatimco děcka kvulêvá zavřeném školám vlapijó doma ôž od 11. řijna, opatřeni o změně režimô provozô autobusu začlo platit 6. listopadô. Ale né na dlóho. Od středê 18. listopadô poslal ministr školstvi prvňákê a drôhákê znovô do škol a čitá se, že od přištiho tédňa přêbôdó dalši sortê školáku (maturanti a tak).

Eště 12. listopadô zveřejnil IDSOK (Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje) informacô, podlevá keré se na režimô jarnich prázdnin nic neměni. O deň pozďéš, teda v pátek 13. listopadô, pak přêšlo ôpřesněni, že omezeni sice platijó dál, ale nekery autobusê bôdó sténak jezdit. A tož fčêlka abê se v tym prase vêznalo.

Ale bermê to tak, že se, jak na frontě, měni situaca každym okamžikem. A je těžky dêcky reagovat tak, abê to pasovalo fšeckém. Jediny, co vám mužem poradit, tož se pro sichr mrknót TOŤ. Tam nandete zeznam autobusu, kery od 18. listopadô pojedó, aji gdêž só dál vêhlášeny ‚jarni prázdninê’!

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy