placená inzerce
Déte nám vědět...

Bôde dovolená, tož sem nechoďte!

placená inzerce
Amplion

Červenec 17, 2015 9:37 / Furtovnik

Pozor, pozor. Je to sice psany na uředni desce, aji ve zpravodajô to bêlo, ale vim, že co vám člověk nenatróbi, tož nevite. Bôde tadê na óřadě od pondělka dovolená. Nelezte sem teda, nebóchéte na dveřê, nigdo vám sténak neotevře. Beztak furt jenom otravôjete s nejakéma hovadinama, tož se to tech pár dni nepodělá. Ani mě nevêvolávéte, nanévéš vás tak pošlô do prdele. Nebujte se, nigde k móřô za vaše penize se válet nepojedô, ale chcô mět od vás takê chvilkô pokuj, protože mě sem tam aji serete.

Kancelář bôde znovô otevřená od přespřištiho pondělka, tož to nejak zkôste skósnót. Pak se vám zase bôdô věnovat s náležêtó péčó. Zastôpoje mě mistostarosta Miroň, ale ten bôde sténak v polô, protože začinaji žňa, máte teda smulô. Tak se tadê braňte, já se vám vrátim!

Verze polopatická

Upozorňujeme občany, že od pondělí 20. července bude z důvodu dovolené uzavřena kancelář obecního úřadu. A to až do pátku 31. července. Od pondělí 3. srpna bude znovu otevřena obvyklém rozsahu. V době nepřítomnosti starosty se obracejte na místostarostu, který bude dosažitelný na telefonu. Potřebné kontakty jsou uvedeny na webových stránkách obce nebo na úřední desce.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy