placená inzerce
Déte nám vědět...

Bôde bigboš, bôde ohňostroj. BÔDÓ VÁNOČNI TRHÊ V KONICÊ!

placená inzerce
trhy konice

Prosinec 12, 2019 7:12 / Furtovnik

Od nás – Kromě teho, že malinko přêtôhlo, to zatim na předvánočni čas moc nevêpadá. Ale nenechte se zmást. Za štvrtstoleti, gdê ani jednó nechêbělê v Konicê Vánočni trhê, bêlo takê gdovijak.

Ale ono nende vubec o počasi. Datum nezměnite, ať mrzne, až prašti, nebo só hice, jak ve žňa. Vánoce só na krkô ať tak, čê tak, a to se v Konicê neobende bez Vánočnich trhu. Tê só šêroko daleko vêhlášeny hlavně svym závěrečnym ohňostrojem. Letos to vêcházi na sobotô 14. prosênca!

Kromě programô na samotnym náměsti, jehož letošni hvězdó je tak trochô recesistické ansámbl Děda Mládek Illegal Band, se ale mužete zastavit třeba na konickym zámkô, gde od začátkô adventô vêstavôjó reprodukce obrazu Josefa Ladê, fšeci só zvani takê do opravené sokolovnê, kerá se proměnila v Komunitni centrum.

Z vánočně trhovyho programô si vêberte, co chcete. Ale hlavně se pořádně oblečte, hlásijó tak nanévéš malinko nad nuló, tož abêste neprochladlê vodspoď. Ê gdêž o to bêhmê zas až tak strach nemělê, ô stánku ze svařákem vás určitě na holêčkách nenechaji.

trhy konice

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy