placená inzerce
Déte nám vědět...

Bigbošô zdar a Legendám zvlášť. GDO PUDE NA KONICKÉ MINIFESŤÁČEK ZADARA?

placená inzerce
legendy výřez

Červen 11, 2024 10:22 / Furtovnik

Od nás – V pátek se do konickyho parkô vrátijó mozêkantsky legendê. A vêpadá to, že se tam ve velkym rychtôjete takê. Aspoň podlevá velké učasti v našé sótěžê o volňáskê. Tô smê vêhlašovalê minôly ponděli.

A protože bêl temin pro posiláni správnéch odpovědi do pondělka 10. června, je ten névêšši čas se mrknót na to, jak to fšecko dopadlo. Ôž bêlo zminěny, že učasť bêla hojná a odpovědi nám chodilê praktickê do posledniho momentô.

V sótěžni otázce smê se ptalê, co že maji v občankách napsany inzerovani spikři večera Sovjet a Mamut. Správny odpovědi samo sebó bêlê Ladislav (Láďa) Rus a Tomáš Grepl. V tym se nigdo nespletl, ê gdêž se nám jedna sótěžici přêznala, že mosêla oslovit strejdô Gugla, protože néni eště uplně mistně znalá. V inšim vzkazô ke správné odpovědi zas bêla zminka o chôti si trsnót na stary flákê. Smê rádi, gdêž sem tam k odpovědi přêpojite nejakó maló dóškô jako vzkaz. Ale přêrozeně se tym nemužem nechat ovlivnit :-) .

A abêhmê eliminovalê podezřeni z nejaké podjatosti, svěřêlê smê aji tentokrát losováni vyhercu kompjútrô, čê spiš aplikacê na generováni náhodnéch čisel. Ta nám za vyherce vêbrala Pavla Procházkovyho a Andreô Spichalovô. Vyhercum gratulôjem!

Tož teda administrativa je vêřizená, fčêlka ôž jenom ten pátečni čoch…

legendy_konice_2024

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy