placená inzerce
Déte nám vědět...

Bezďáci mělê kópačkô. Jednyho pak sôšêlê ve špitále, drôhyho na záchêtce

placená inzerce
12_9_2012 lezici,spici - 16_39_jpg

Květen 30, 2017 7:42 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Bêt městskym strážnikem je nepochêbně rizikovy povoláni. A přê tem tento připad na začátkô vêpadal tak nevinně. Misto běžné rutinê si šil nakonec zaplavat aji jeden strážnik.

Dêž je sobota, je potřeba se vêkópat. O tym žádná. V tymto připadě to ale nebêlo uplně dobrovolny. Prostijovšti měšťáci totiž minôló sobotô dostalê hláškô, že kósek od rêbnika chrápe gdosê na chodnikô. Dêž tam dojela litačka, skôtečně tam spáč bêl, navic dalši kolega hnipal na lavečce v zastávkové bódce. Obá bezdomovci (27 a 65 let) bêlê značně poznamenani alkoholickéma vlivama.

A tož co se s takovéma handrkovat… Strážnici je z mista vêkázalê, ať nedělaji ostôdô. Bez remcáni poslêchlê. Jenomže starši vzal na nejistéch čapách vangl a šup do rêbnika. Pod vodô zajel aji s hlavó. Jeden strážnik teda hópl za nim, abê se nôtopil. Jenomže mezê tém, co probihala záchranná akca, skončêl nedobrovolně v rêbnikô aji drôhé vêkázané. Teho teda vêtahl na břeho drôhé měšťák.

To ôž zatim dojela aji přêvolaná rychlá. Mladšimô to přê décháni ôkázalo 2,87 promila, tož dochtor z rychlé ho bez rozméšleni takê vêkázal, tentokrát ôž na záchêtkô. Staršiho si pak odvezlê do špitála na vêšetřeni.

Fotka néni z tehoto připadô, pro ilustracô smê si jô pučêlê od přerovskéch měšťáku. Tam se takê pospává na zemi…

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy