placená inzerce
Déte nám vědět...

BENEFICA PRO HONZIKA: Odpoledni minifest pod Černó věžó, keré pomáhal!

placená inzerce
DSC_0185

Září 10, 2018 6:00 / Furtovnik

Z Drahanovic – Hlásêlê sice psi počasi, ale nakonec aji ta povětrnosť asi ôznala, že to má smêsl. Benefica pro Honzika bêla věnovaná Honzovi Krajzingerovi, abê si muhl aspoň ôžêt neco málo z teho, co je pro nás normálni!

Málogdo dokáže ocenit, jaky je štěsti mět v žêvotě štěsti. A nende jenom o bakôlô prachu. O poznáni miň štěsti v žêvotě měl Honza Krajzingeru z Olmika, keré je celé žêvot na invalidnim vozékô, odkázané na pomoc drôhéch. A právě on bêl tym duvodem, proč kapela Pryor vêmêslêla na nedělni odpoledňa Beneficô pro Honzika pod Černó věžó v Drahanovicách. Jak vimê, pojišťovnê se s tym občas nemažó, a tož je každá kačka dobrá. Kromě Pryoru přêjelê zahrát aji No Limit a Supyyčasu. Kromě teho se na misto sjelê aji motorkáři ze svéma mašinama. A mê smê rádi, že smê muhlê bêt takê tak trochô ô teho!

Jak nám řikala Hoznova maminka, ve štêrêadvaceti letech je to normálni mladé chlap, keré chce jit za svéma vrstevnikama. Jenomže to néni až tak jednodôchy. Dêcky potřebôje nekeho k rôce. Bez pomocê asistenta se jednodôcho neobende. A tož abê si muhl občas ‚vêrazêt’, néni to zadarmo. Aji k temô se bôdó pré rozhodně hodit penize, kery se z Benefice podařêlo zajistit.

Je potřeba ale takê řict, že Pryoři só v tymto staři harcovnici. Maji na svym kontě ôž nekolêk ročniku RoskaFestô na podporô lêdi s roztróšenó sklerózó, a jak řikal kapelnik Petr Jiřičku, Benefica pro Honzika bê měla mět v dalšich letech pokračováni, navic oni sami z každyho svyho prodanyho cédéčka do konca rokô pošló dil na Honzikovo konto.  Proč to rockeři a motorkáři dělaji? Těžko řict, ale každopádně to mêslijó a dělaji dobře. Na fotkê se mužete mrknót TOŤ.

Facebook0
  • DSC_0185

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy