placená inzerce
Déte nám vědět...

Bêlê ste hodni? Tak nás KONTAKTujte, mámê pro vás KEKSik! Sótěžimê o volňáskê na Mikôlášskó nadilkô…

placená inzerce
mikulášská

Listopad 10, 2023 9:16 / Furtovnik

Od nás – Vánoce na krkô, ale eště před tym bôde chodit Mikôláš. Ale zatimco partija eště s čertem a andělem chodi k vám dom, na Mikôlášskó nadilkô za Keksama a Kontaktama se mosite vêdat do prostijovskyho Kaska.

Gdêsê možná až nesmiřitelny táborê přiznivcu dvóch zábavovéch kapel – Keks a Kontakt, si ôž hromadô let ôžévaji společnó pařbô přê Mikôlášskéch nadilkách v prostijovskym Kaskô. Ani letos to nebôde inši, akorát s malinkatym předstihem. Za mozêkantskéma legendama a staréma známéma mužete vêrazêt ôž v sobotô 25. listopadô.

Ansámblê, za keréma se v 90. letech jezdilo kraj světa, se teda nemosite ôž gdesê trcat. A pravda, tenkrát rozervani (a třeba kolêkrát ê porvani) tynejdžři só ôž dneska cnostni občani, tož bê se ani neslôšelo tropit nejaky dacárnê. Ê gdêž ani to nemosi platit dêcky :-) . Každopádně na Mikôlášskó ste fšeci zvani, navic vám ôž předem mužemê k temô nadělêt volňáskê.

Tož k věcê. Asi je vám jasny, že to nebôde za básničkô nebo pomodleni. Pokaváď chcete zkôsêt vêhrát biletkô od nás, je potřeba správně odpovědět na našô otázkô na redakčni mail furtovnik@gmail.com. Fčêl teda eště na co se vás dneska ptámê. Nebôde to ani tak sótěžni, jak spiš anketni otázka: KONTAKT nebo KEKS? Napište nám, keré z techto legend ste svyho časô dávalê přednosť a gde ste za něma jezdilê. A mê bôdem zvědavi, keré tábor je toť početňéši!

Mňéte ale na paměti, že kvulê losováni potřebôjem cely vaše jméno, né jenom adresô, z keré odpověď posiláte. To abêhmê vědělê, kemô listek patři. Zároveň vyhra je nepřenosná, nende jô delegovat na nekeho inšiho. To je teda fšecko, čas na odpovědi máte do 17.listopadô včetně.

Keks_kontakt_2023_2

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy