placená inzerce
Déte nám vědět...

Bêl gdêsê vašém favoritem Favorit? Na Žralokô jich fčêlka parkôje neúrekom!

placená inzerce
favorit

Červenec 27, 2019 7:16 / Furtovnik

Z Plômlova – jak pravi známá hláška z Tankovyho praporô, je to podle vkusô každyho sódruha :-) . Ale rozhodně to nemêslimê nejak posměvačně. Srdce každyho prostě tihne k nečemô jinšimô.

Na Žralolô ôž bêlê trabantisti aji škodovkáři, sjiždijó se sem v záři takê auta vêrobeny v zemich RVHP. Tento vikend si na kemp ô Podhradskyho rêbnika zasedlê milovnici dneska ôž legendárnich Favoritu.

Za érô vyrobê v letech 1988 – 1995 se vêrobilo 783 167 Favoritu, jeho kombikové variantê Forman vêjelo z Mladé Boleslavi, Vrchlabi, čê Kvasin 219 254. A tož neco málo přes miljón techto kósku se dostalo do provozô. Vubec prvni Favorit bêl představené na strojirenskym veletrhô v Brně v rokô 1987.

Tenkrát bêlê Favoritê hrdinama své dobê a gdo si ho pořidil, ten bêl king v šêrokym okoli. Pro nekeho to bêlo auto jeho žêvota, ti mladši zas vzpominaji, jak ho mělê doma a jezdilê v něm s mamó a tató po véletech. A pro nekeho, pravda ôž s patřičnó patinó, to bêlo prvni auto, s čerstvym řidičákem pořizeny z prvnich uspor.

Ať ôž vzpominá gdo na Favoritê tak, čê onek, v dobrym a třeba ôž aji s usměvem, jak ho gdêsê takové stroj potrápil a vêpekl, muže si zlató érô techto škodovek přêpomenót na plômlovskym Žralokô. Na sraz Favoritu se to začlo sjiždět v pátek k večerô a hneď bêlo aji žêvo. To je tak, gdêž se zendó ti, keři fandijó společnymô favoritovi. V tymto připadě FAVORITOVI.

Na pátečni fotkê, gdê se na Žralok kromě tuzemskéch Favoritu sjiždělo aji dosť slovenskéch, se mužete mrknót TOŤ. Holt – Favorit nás spojôje dofčêlka.

favorit

Facebook0
  • favorit

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy