placená inzerce
Déte nám vědět...

Bacha na to, přes vikend se měnijó jizdni řádê. Tož ať dojedete, gde je potřeba!

placená inzerce
vlak

Prosinec 5, 2018 9:50 / Furtovnik

Od nás – A tož si člověk kolêkrát ani neôvědomi, automatickê vêrazi na spoj a ono to muže bêt uplně jináč. Změna jizdnich řádu od neděle 9. prosênca se tyká jak vlaku, tak aji autobusu.

Změna jizdnich řádu k temôto datô je celostátni a só do ni zahrnôty vlakê, autobusê aji pouličkê. Negde só změnê jenom kosmeticky, v nekeréch připadech zásahê ôž stojijó za zminkô. Podlevá KIDSOKô (Koordinátor integrovanyho dopravniho systémô Olomóckyho kraja) se konstruktéři snažêlê reagovat na námětê a přêpominkê, kery se k nim dostalê prostřednictvim starostu jednotlêvéch dědin.

KIDSOK objednává a organizôje dopravô v Olomóckym krajô, změna jizdnich řádu se ale tyká ê dálkovéch spoju. Pokaváď se teda od nedělê rychtôjete negde na cestê, tož si napřeď ověřte, jak vám to jede. TOŤ só popsany hlavni změnê autobusovéch spoju objednávanéch Olomóckym krajem, jak bôdó jezdit od novyho jizdniho řádô vlakê se mužete dočist pro změnô TOŤ. Jináč dálkovy spoje, kery přesahôjó hranice Olomóckyho kraja, připadě linkê uplně mimo kraj, nandete pochopitelně třeba na IDOSô.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy