placená inzerce
Déte nám vědět...

Ani Prostijovsko néni pozadô. V kšeftech mladé dámê licó miljónê!

placená inzerce
penize_3

Leden 28, 2021 11:09 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Často toť pišemê o napálenéch zákaznikách z Hané, keři naletělê nejakém kšeftmanum. Pokaváď de ale o poskêtováni podobnéch ‚slôžeb’, nezvostává náš rajón pozadô.

Jak piše polêcejni mlôvči František Kořinku, přiběh pětadvacetileté obchodnice z autama z Prostijovska se začal psat ôž v rokô 2017. Tenkrát slébila o neco staršimô, devěadvacetiletymô kunčoftovi z Ôherskohradišťska, Superba a mašinô BMW za celkovó cenô 1,8 mega. Ten bêl z nabidkê tak ôrvané, že dotyčnó doporôčêl ê dalšim dvóm kamošum. Ti s i ô ni objednalê každé po dvóch Škodověnkách (značkê neôvedeny), za kery předem zaplatilê po pul mega.

Jenomže nebêlê ani povozê, ani prachê a zakaznikum došla trpělêvosť. Mezê tém totiž obchodnica prachê poôžêla pro svojô potřebô. A gdêž začalo bêt zle, pokôsêla se ‚odklonit‘ svuj majetek darovánim na svó ségrô. Vklad do katastrô ale Krajské sód v Brně, šlo o nemovitosť negde na Brněnskô, předběžnym opatřenim zatrhl.

To ôž ale bêlo po tem, co nédřiv na začátkô dalšiho rokô podepsala na přêjaty prachê zákaznikum směnkê a následně ji docvaklo, že ôž de s klôstyho do tenkyho.

Připad je ôzavřené a prostijovská hospodářská kriminálka vznesla proti obchodnicê obviněni z podvodô a poškozeni veřitela. V tymto připadě je trestni sazba 2 – 8 let.

 

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy