placená inzerce
Déte nám vědět...

Aji ParcifalFest naděloval. Penize z červnovyho fesťákô se dostalê tam, gde só potřeba!

placená inzerce
předávání

Říjen 19, 2021 11:43 / Furtovnik

Od nás – V polê záři předalê Pryoři šek z Roskafestô. Psalê smê TOŤ. Před pár dňama si to zopáklê. Tentokrát pro změnô v Náměšťô na Hané bêlê symbolicky šekê narychtovany pro Deniskô a Kájô.

Leti to, leti. Prvni, respektive nulté, ParcifalFest bêl ôž koncem června. Přêrozeně smê bêlê ô teho, mužete si ho přêpomenót TOŤ. Do Náměšťa na Hané za kaplêčkô se sjelê kapelê a mozêkanti, abê pomuhlê dat dokôpê nejaky prašule pro Deniskô z Náměšťa a Kájô z Cholênê. A to se takê povedlo.

Prsťróchê v tym zas maji Peťan Jiřičku a kapela PRYOR, keři v tymto připadě spojilê sêlê s náměšťskéma hasičama. Ê gdêž tenkrát do posledni chvilkê nebêlo jisty, ešlê to klapne. Řešêla se totiž hruza po tornádô na jižni Moravě, a tož muhlê hasiči každó chvilkó misto fesťákô bêt převeleni na jih. Ale nakonec fšeko dopadlo, jak mělo.

A dobře to dopadlo ê fčêlka, gdêž se ‚nadělovalo’. Dva šekê po 23 000 kačkách só ve správnéch rôkách a jak smê mlovilê s Peťanem Jiřičkovym, ôž je předdomlovené dalši ročnik. Akorát pré zaméšlené termin Ô kaplêčkê je ôž zadané, mosijó teda hledat náhradni. Ale nejak to pré ôž vêmêslijó.

A k poděkovánim samotném organizátorum přêdávámê eště vzkaz od PRYORu z fejzbukô. Tam ocáď mámê takê fotkê.

PARCIFALFEST – Benefiční festival Dnes jsme spolu s SDH Náměšť na Hané předali dva šeky,každý v hodnotě 23 000kč Denisce Kolmanové❤ a Kájovi Vitáskovi❤. Nultý ročník Parcifalfestu se povedl a po dnešní dohodě s SDH Náměšť n.H. budeme v tradici této benefiční akce pokračovat.Moc děkujeme všem,kdo se postarali o průběh fesťáčku…kapelám,sponzorům,pořadatelům a Vám,kteří jste svojí účastí pomohli dvěma broučkům❤❤❤Vážíme si Vás a těšíme se na příští PARCIFALFEST 2022…Váš PRYOR.

parcifal

Facebook0
  • parcifal
  • předávání

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy