placená inzerce
Déte nám vědět...

Aji metálisti slavijó narozkê. Nevêhne se to ani Radkovi Zapletálkovi!

placená inzerce
RZ

Červenec 27, 2015 12:43 / Furtovnik

Od nás – Aji metálisti mosêlê jednó přêjit na svět, jenom zcela vyjimečně se nekeři vêskêtlê. To ale néni připad sabbaťáka Radka Zapletálkovyho. Ten slavi narozkê zrovna dneska.

Vzhledem k temô, že ô mladéch klôku se věk neprozrazôje, tak aji vám fšeckém mosi stačêt, že zpěvák kapelê Black Sabbath Dio Tribute Radek Zapletálku, co je jak Ronnie James Dio, že se narodil zrovna dneska. Samosebó před pár letama.

A tož se patři ho v této záležêtosti podpořêt a pogratulovat mô fšecko nésabbatovjéši, hodně hejvymetálo a hárdrokô a dlóhodoby setrváni ve funkcê pro radosť svó, ê fšeckéch, keři našim Sabbatum fandijó.

Štamrplô na tvoje zdravi smê si ôž dalê!

Ale ti, co bê přece jenom bêlê takovi hnidopiši a nedalo jim to spat, tož abê se neodkopávalê, mužem jim prozradit, že Radek je ročnik 1968. Po devětadvacáty teda slavi plnoletosť.

Jeho mozêkantsky kurikulum zepsalê klôci z kapelê

Radek „METÁLISTA“ Zapletálek – dnes slaví 47 roků v heavymetalovém a hudebním světě. To proto, že se zlatem v hrdle se fakt asi rovnou narodil! Tento rocker od školních let působil v hudebních tělesech a formacích na Přerovsku jako frontman. 1986 Aspekt, 1986-1987 Gladiátor, 1989-1990 Antracit, 1990 Skat (Kroměříž), 1991-1993 Pirillo, 1994 Forum, 1995 Big Johnny, 1996 Cartel (Olomouc), 1997-2000 Family Pavla Nováka, 2011-2014 Skrol a od 2012 Black Sabbath DIO Tribute CZ. V hudební kariéře toho hodně vyzkoušel. Od zábavových kapel, hraní plesů a představení hudebně-divadelních, doprovodů na klarinet, saxofon a jiné nástroje, vlastní tvorbu až po nejtvrdší heavymetal. Před téměř jedenáctiletou „pauzou“ se hudbou a divadlem tři roky profesionálně živil. V nové životní roli řidiče kamionu po čase opustil rodný Přerov a nyní žije v Olomouci. Ale jak to u každého pořádného muzikanta bývá, jednou když začneš, už to nezastavíš, a když jsi dobrý – to neutajíš! S přehledem smrknul jakékoli olomoucké karaoke a díky pianistovi z kapely Skrol odpálil novou hudební jiskru. Rok nato osudově potkává další rockové muzikanty z Drahanské vrchoviny. Zažhnul v něm pekelně DIOvský plamen a začíná si s nimi plnit svůj až neskutečný životní sen! Fanouškům Black Sabbath a Ronnie James Dia dodnes předává obrovskou energii a zážitek po celém světě. Ale o tom se nejvíce dozvíte na našich www stránkách. Radku, všechno nejlepší a hlavně to zdraví si opatruj! Takových dobrých zpěváků – srdcařů, „METÁLISTŮ“, je málo!!!

A gdo bê chtěl eště nejakó dobovó dokumentacô, ať se mrkne sem

Facebook0
  • RZ

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy