placená inzerce
Déte nám vědět...

A tož to balim, z kupeli se v ponděli vracim zas do normálniho žêvota

placená inzerce
IMG_20180309_105016

Březen 11, 2018 9:23 / Furtovnik

Z Čiža, od našeho redaktóra Miloša Havelkovyho – A tož to nakonec tak nejak ôteklo, že sem se ani pořádně nestihal vêbalêt, a ôž abêch kufr vêtahoval z kóta na zpátečni cestô.

Ôž mám pokópany, pomasirovany, aji elektrikó sô ôž dobité, do plynovyho pêtla mě strčêlê a takê rašelênó oplácalê. Ôžêl sem si aji vodni fajô, té toť řikaji inhalaca, ê magnetê na mě zkóšelê. Tož fčêlka mosim bêt zdravé, až to pěkny néni. Bôdô mosêt teda asi zas hodně makat, abêch to zóročêl.

Pochopitelně je potřeba ôpozornit takê na nejaky tê nagativa, abêhmê bêlê objektivni. Tož třeba vytah. Ten po šestipatrovym barákô jezdi, jak fretka, ale dočkat se ho, to ôž kolêkrát člověk vzdá a unikovym schodištěm. Anebo takovy sprchováni. Vodovodni batérija ve sprcháčô bêla namontovaná tak nešêkovně, že gdêž se tak člověk pod sprchó motá, néni problém zachêtnót o regulačni pákô, takže v momentě zaječite, protože začne tyct uplně ledová nebo horká, jak na pařeni prasete!

Ale to ôž só takovy drobnosti. Rychtôjô se teda na zpátečni cestô překonat nejaké ten časové posun a v utery zas do fachê. Nedá se nic dělat, doba je zlá a žádá si oběti…

Na poslednich pár foteček, tentokrát hlavně z lázeňskéch utrob, se mužete podivat TOŤ.

Facebook0
  • IMG_20180309_105016

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy