placená inzerce
Déte nám vědět...

A tož tak – Divoky kočkê. Mámê tadê vyherce poslednich třech léstku!

placená inzerce
kocky

Listopad 23, 2016 11:24 / Furtovnik

Od nás – Invaza Divokéch koček je ôž na spadnóti. Ale je dêcky dobry vědět takovy věcê předem. Ovšem v tymto připadě nende o žádnó katastrofô. Ê dêž – jak se to vezme. Muže se totiž stat, že během večera s ostravskéma travesťákama bôdete smichê ôčurávat…

Ôž smê předeslalê minôté tédeň, že travesti show Divoky kočkê v konickym Žêvňákô je beznadějně vêprodany. Dalê smê vám eště ale šancô. Mělê smê eště v záloze 3 listkê pro stréca Přihodovyho. Šak to znáte – co dêbê!

Možnosť listkê vêhrát smê podminilê správnó odpověďó na našô sótěžni otázkô. A sice to, co vlastně Divoky kočkê předvádijó. Správná odpověď bêla pochopitelně travesti show. Sami smê to neplánovalê, ale nakonec to vêšlo tak, že na Divoky kočkê, de facto Kocórê, pudó s listkama od nás samê děvčata. Je teda névêšši čas, abê se Lenka Střelcova, Dáša Rozsivalova a Lucka Faktorova začalê rychtovat na mêdlo (mejdlo), bôde to velky!

Tagže to je od nás fšecko, gdo ste si listkê zavčasô nezehnalê, máte po žižalkách. A vê, co ste si to posichrovalê, nezapomeňte v pátek 27. lêstopádô o 7 večir do Žêvňáka přêjit.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy