placená inzerce
Déte nám vědět...

Velká cena Prostijovska v cilô, chlapské titul ale na Prostijovskô nezvostal

placená inzerce
olešnice

Září 26, 2017 7:15 / Furtovnik

Od nás – Ôž třeti ročnik mámê teda za sebó jako mediálni partneři Velké cenê Prostijovska v požárnim utokô. Samotné seriál ale ‚jede‘ od rokô 2010. V sobotô bêl v Soběsôkách posledni letošni závod.

Zatimco mezê děvčatama bêlo jasno ôž z předposledniho dilô v Pěnčině, chlapi mělê furt eště o co bojovat. Jedna věc só předpokládany šance, drôhá věc, což určitě fšeckê sótěžni tymê potvrdijó, je takê otázka potřebné dávkê štěsti, protože né jednó se stalo, že na drobné chêbce nakonec pohořijó aji velci favoriti. To ale k sótěženi v požárnim utokô patři. Je to tymová sóhra a né fšeci třeba maji zrovna svuj deň…

To se ale v Soběsôkách nestalo. Drôhy misto na bedně nakonec Olešnicê potvrdilo celkovy prvenstvi v ročnikô 2017. Pověsť černyho koňa letošniho ročnikô nakonec potvrdil Lôdeřov na drôhym mistě. Barvám Prostijovska tentokrát patři ‚až‘ celkové bronz pro Domamêslêce, kery só ôž štêrnásobnym celkovym vitězem, letos to ale nebêlo uplně ono.

Ôž smê zmiňovalê, že s jistym prvenstvim mezê děvčatama jelê do Soběsôk bilovicky Mandarinkê. Vitězstvim si nakonec Pěnčin vêbojoval celkovy střibro a domáci bronz vênesl konečnó třeti přičkô Soběsôkám.

Na vysledkê ze Soběsôk se mužete mrknót TOŤ. Konečny pořadi děvčat je TOŤ, chlapi só TOŤ.

Na fotce só borci z Olešnice v předposlednim kole v Pěnčině.

Facebook0
  • olešnice

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy