placená inzerce
Déte nám vědět...

Ve Dzbelô se nadělovala zlatá kopačka aji zlaté balón. Fotbálisti mělê galavečir!

placená inzerce
???????????????????????????????

Listopad 28, 2016 12:04 / Furtovnik

Ze Dzbela – Svyho Messiho nebo Ronalda nemaji jenom nébohatši světovy mančaftê. Nélepši ze svéch řad vêhlašovalê aji fotbálisti SK Jesenec-Dzbel. A oceněni nebêlê jenom hráči…

Ve dzbelské hospodě bêla v sobotô sláva. Totiž Galavečir s vêhlášenim teho nélepšiho, co mezê fotbálistama SK Jesenec-Dzbel je, si nic nezadal s mediálně profláknôtym Fotbalistó rokô v národnim ê světovym žebřičkô.

Nélepši z nélepšich vêhlašovalê fotbalovi ‚véboři‘ ôž poštvrty, ovšem jedna kategórija zvostala otevřená až do posledni chvilkê. O nélepšim hráčovi totiž rozhodovalê návštěvnici Galavečera přimo na mistě hlasovacima listkama. Jináč ale, jak ôž smê naznačovalê, nešlo jenom o samotné mančaft. Cena totiž bêla nachêstaná aji pro fanóška rokô a mezê nominovanéma se octla aji tribuna vychod, kerá bêla letos aktuálně tvořená polem kukuřice DEJAS Dzbel. Ta si ale nakonec cenô neodnesla, možná aji proto, že dêž se tam zakopne balón, nigdo ho tam ocáď nevráti a mosi jit nejaké vêslanec ho vêštrachat…

Pokaváď ale de o ména, kery bê si stabilně chodilê pro oceněni, jak Kája Gottu pro Slavikê, maji tadê aji takovy. Vêhlašováni proběhlo ôž poštvrty a zatim pokaždy si cenô pro nélepšiho plejera, teda střelca, odnesl Jura Tiché. Ten sice řikal, že mama láteřêla, abê ôž dalši zlaty kopačkê dom nenosêl, gdo z teho má pořáď ôtirat prach, ale sténak má aji tô štvrtó. Snaď mô dó aspoň do párô!

SK Jesenec-Dzbel hraje 1.B třidô, gde je aktuálně na 4. mistě. Vêhlašováni tech nélepšich néni za danó sezónô, ale za kalêndářni rok – jara minôlyho ročnikô a aktuálniho podzêmô. Né jenom oceněném hrálê dzbelsky Rebelkê a jak smê se dozvědělê, dostatečně po 10. večir přêjela pogratulovat aji Dolly Buster. Ale ô tehjo smê ôž nebêlê, tož nemužem reportovat. JInáč na fotkê z předáváni se mužete podivat TOŤ. S Furtovnikem fotil aji Honza Havelku.

Fánóšek rokô – Jiří Tichý st.

Nováček rokô – Michal Gottwald

Skokan rokô – Roman Burget

Střelec rokô – Jiří Tichý 

Trenér rokô – Petr Ulmann

Smolař rokô – Radek Novotný

Hráč rokô – Miloš Navrátil

Facebook0
  • ???????????????????????????????

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy