placená inzerce
Déte nám vědět...

Ti zloději ôž só pořádně odrzli, vêkradó vás, aji dêž ste doma!

placená inzerce
zloděj

Červenec 30, 2016 7:00 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – De o dva připadê, kery spolô nemaji nic společnyho, ale je to jenom zdánlêvy. V obóch dvóch situacách totiž zloděj lópil ê s tym rizikem, že ho domáci mužó každó chvilkó načapat.

V prvnim připadě se majitelka barákô na Žilinské ôlêcê v Olmikô nestačêla divit, dêž ve štvrtek ráno vêběhla ze dveři. Přê scházeni ze schodu se chtěla opřit o zábradli a ono tam nebêlo. Nejaké sběratel nerezovéch ocelovéch zábradli ho totiž přes noc stihl odšróbovat v celé dylce pěti metru a pochopitelně odnyst. Škodô spočitalê na 8400 kaček.

Dalši zloděj šil eště dál. A to do slova a do pismena. V nocê ze štvrtka na pátek vlezl otevřenym oknem do přizemniho bytô v barákô v centrô Olomóca. A to aji dêž tam jeho obyvateli spalê. Vubec nedbal teho, že jak s ôděláni se muže jit negdo třeba zrovna vêčurat, nebo tak neco, a posbiral, co mô přêšlo pod rôkô. Ale abê se s tym nemosêl táhat, tak spiš jenom drobňéši, ale o to dražši věcê. Zmizla portmónka s dokladama a prachama, třê mobilê a mobilni internet. Dohromadê teho bêlo za 23 450 kaček.

V obóch dvóch připadech de o sténé trestné čên krádeže, v drôhym připadě navic omezováni domovni svobodê a neoprávněny opatřeni, paděláni a pozměněni platebnich prostředku. Abê ale pachateli muhlê dostat až dva rokê natvrdo, mosijó bê nédřiv polapeni, protože zatim nigdo nevi, gdo to bêl.

Obrázek je jenom pro ilustracô a je z polêcejnich zdroju.

Facebook0
  • zloděj

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy