placená inzerce
Déte nám vědět...

Štarnovšti hipici se v sobotô ôsadilê v Liskáčich

placená inzerce
štarnov

Červenec 31, 2017 8:44 / Furtovnik

Ze Štarnova, teho mezê Přemkama a Konicó – Gdo bê si mêslêl, že květinková doba je ôž dávno fuč, šeredně se méli. Stačêlo se v sobotô zastavit na Štarnově, gde se ôtábořêla parta hipiku. A to bêla pochopitelně atrakca pro děcka…

Ale abêhmê to nepopisovalê jako nejakó senzacô. Mosimê to ôvist na pravó mirô. Posledni červencovó sobotô bévá na Štarnově dêcky nejaká ta divočêna pro děcka, abê je nemrzelo, že pulka prázdnin je v čudô. Každé rok se měni aji podoba děckyho odpoledňa. Ať ôž to bêla olympiáda, čê orientálni znameni draka. Tentokrát teda přêšlê na řadô hipisáci.

Děckám nepochêbně přêšlo divny, v čém só tê tetinê a stréci nahastrošeni, ale možná si nakonec o nich mêslêlê svoje a ôžêlê si sótěženi ê skotačeni ze fšeckó parádó. Na chvilkô se tam s foťákem zastavila aji naša redaktórka Helenka Havelka Baronova. TOŤ se mužete mrknót, jak vêpadá takové hipisácké hepening v Liskáčách. Štarnovšti hasiči ale nigdá nezustanó nic dlôžni ani dospělákum. Pro tê bêla večir nachêstaná ê tancovačka, jak jinak, než s kapeló Rósbend (Rose Band).

Facebook0
  • štarnov

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy