placená inzerce
Déte nám vědět...

Sósed cpal svuj bordel do popelnice seniorkê (75 let) a dostal od ni po čôni

placená inzerce
popelnice

Duben 30, 2016 7:19 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Pletl bê se ten, že o popelnice se rvó jenom bezďáci. Pětasedmdesátiletá pani bránila svó odpadni nádobô, až fackê litalê. To asi dotyčné čôměl!

To tak zmiňovaná pani zahlidla, jak jeji sedmatřêcetileté sósed vêlezl z barákô a do jeji popelnice ji cpe svuj bordel. To jô teda řádně dožralo. A keho bê takê né? Nelenila teda a zeběhla dule, že to tak nenechá.

Co tam nastrkal, tož zas vêtáhala ven a zanesla mô to před barák. To ovšem pro změnô těžko nesl zas ten mladé sósed. Ani on si to nechtěl nechat lébit, protože ôž to jednó z barákô vênesl a fčêl to měl zas přede dveřma. Začal láteřêt a pani sprostě nadávat. Tô to ale nezastrašêlo, spiš eště vic rozpômpovalo a pár fackama ho propleskla.

Pak ôž se ale do celé věcê vložêlê měšťáci. Ti věc předalê správnimô orgánô pro podezřeni z přestupkô proti občanskymô sóžêti a porôšeni městské vyhláškê č.6/2011 o zákazô ôkládáni odpadô do cêzich popelnic. A tož dófémê, že si je předvolaji každyho zvlášť, abê fackê nelitalê eště aji před komisó.

 

Facebook0
  • popelnice

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy