placená inzerce
Déte nám vědět...

Šoférka glgala vino přimo na křižovatce!

placená inzerce
alkohol za volantem, archiv udalosti112.cz

Březen 30, 2014 20:55 / Furtovnik

Od prostijovskéch  měšťáku – Žizeň je sviňa. A člověk za volantem bê muhl aji zkolabovat, dêbê nepil. Teda bêt to v horkô a šlo bê o klasickó žizeň, keró bê zahasêla voda. Jedna šoférka v Prostijově si šak pitné režim vêložêla po svym.

Na jedné z prostijovskéch křižovatek se minôly ponděli se asi řidiči nestačêlê divit, dêž vidělê babô za volantem zastavit a glgat z petkê vino. Měšťákum pré negdo oznámil, že osmatřêcetiletá ženská bêla nakópit nekolêk PETek vina a odjela autem. Ale jôž dêž nakôpovala, bêlo vidět, že néni ve stavô střizlêvym. Ale to eště néni fšecko. Né jenom, že ve svym stavô odjela. Zastavila si pak na křižovatce, nechala nastartovany a jala se to vino glgat.

Tož se strážnici vêdalê podivat, co to má znamenat. Dorazêlê na to misto a fakt tam ta pani eště v tym autě seděla. Tisková mlôvči měšťáku Jana Adámkova řikala, že jôž z chováni řidičkê bêlo znatelny, že je oviněná. Tož ji dalê déchnót a naměřêlê 1,31 promile. Asi se ji z teho fšeckyho ôdělalo nevolno, protože pré pro zdravotni potiže skončêla v nemocnicê. Celó záležitost si převzalê státni polêcajti, protože jôž de o podezřeni z trestnyho čênô.

Obrázek tadê mámê jenom tak pro ilustracô.

 

Facebook0
  • alkohol za volantem, archiv udalosti112.cz

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy