placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér to chtěl stihnót na přejezdô v Hlôbočkách eště před rychlikem, ale dopadlo to blbě!

placená inzerce
1

Květen 25, 2022 8:55 / Furtovnik

Od olomóckéch polêcajtu – To se pořád hořekôje nad ‚nezabezpečenéma přejezdama’, za kery se obecně pokládaji přejezdê, gde nic nebliká, nezvoni, ani šraňkê to nemá. Ani zabezpečeni ale nezabránilo střetô Fábkê s rychlikem.

Ke karambólô došlo ôž v ponděli před polednem. Jak puvodni zprávô dopolnila polêcejni mlôvči Petra Vaňharova, podle prvotniho šetřeni je duvodem střetô na železničnim přejezdô v Hlôbočkách nerespektováni vystražnéch světel doplněny o zvukové signál šestapadesátiletym šoférem Fabie.

Šofér vjel na koleje v momentě, gdê ôž s tym strojvedóci nemuhl nic dělat a rychlik narazêl do pravyho bokô. Pak eště před sebó valêl auto až na konec zastávkê. Tam to navic zvalchovalo betónové perón. Zakléněnyho šoféra mosêlê vêprostit hasiči. Záchranáři, keři to pak převzalê, ho transportovalê vrtulnikem do olomócké fakultkê.

Z učastniku střetô déchal akorát strojvedóci, a to s negativnim vysledkem. Ô šoférô s ohledem na jeho zdravotni stav nemuhla bêt zkóška provedená. Předběžně to nadělalo pasekê za 400 tisicu. Věc se dál prošetřôje.

Fotkê só z polêcejnich zdroju.

 

Facebook0
  • 3
  • 2
  • 1
  • 5

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy