placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér si to frčel přes Pěnčén a skončêl v Brně. V basê!

placená inzerce
Pouta-policie.cz_

Červen 30, 2022 13:22 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Vyjimka potvrzôje pravidlo. Že fšeckê cestê nevedó do Řima zjistil ê šofér, keré v utery odpoledňa dojel uplně negde inde, než plánoval. A navic se asi tam ocáď nejaké čas nevráti.

A pak že se nic nedije… V utery odpoledňa vartovala polêcejni hlidka konickyho odděleni v Pěnčéně. Přê dohledô nad bezpečnosťó a plênôlosťó sêlničniho provozô si zastavilê takê Nissana, keryho šoféroval třêapadesátileté pán.

Jenomže ono to v tymto připadě neproběhlo tak hladko. Gdêbê ja, tož se o tem přêrozeně nezmiňoje polêcejni mlôvči Miluše Zajicova. Přê perlustracê bêlo zjištěny, že chlápek nemá za volantem praktickê co dělat. Na trikô má totiž hneď dva zákazê řizeni vêdany brněnskym sódem. A nebêlo to, že ôž bê měl bêt nedočkavé, gdê ôž to zas bôde muct rozjet. Jeden mô totiž konči v prosêncô 2024, drôhé dokonca až v prosênco 2029!

Ale ani to nebêlo fšeckymô mrzeni konec. Přêšlo se totiž na to, že na dotyčnyho vêdal Městské sód v Brně zatykač, takže po zatčeni frčel přimó linkó do lochô, ve středô jel pak znovô na vélet – s eskortó k brněnskymô sódô.

Fotka je jenom ilustračni.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy