placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér sám sebe přejel svó Tatrovkó. Jak se taková věc dělá?

placená inzerce
1200px-Tatra_148_valnik

Červen 28, 2017 6:12 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Řeknimê si to rovnó, je to kósek hodné slavnyho eskamotéra. Sám sebe přejet autem, kery řidim, to je skôtečné majstrštyk. Ale jak vidět, de to.

Só věcê, kery asi ani vêmêslêt nendó. V ponděli před poledenem si chtěl štêrêapadesátileté šofér Tatrovečkê stoosmaštêrêcitkê v blôdovské piskovni poštelovat startér, keré ho asi zlobil, jináč bê se na to néspiš vêsral.

Auto, kery se v aktivnim nasazeni pohêbovalo jenom po areálô piskovnê, zaparkoval na odstavné ploše a šil na věc. Jenomže ani nezašlajfoval, ani nezaklénoval, navic tam nechal zařazené kvalt. Vlezl pod auto za přednim kolem, abê se ke startérô lip dostal.

Jak to tam tak šolichal s hrsťó drátu, tož asi chêtl o kostrô, auto chêtlo na drc, a jak nechal zařazenó zpátečkô, vzala Tatrovečka curyk a přejela mô čapê. To viděl dalši chlap z piskovnê, keré skočêl do kabinê a zastavil. Gdo vi, jak to muhlo eště dopadnót, gde muhl náklaďák až dojet…

Zraněné opravář bêl pak odlifrované do špitálô. Zmákl ale eště aji déchnót, s negativnim vysledkem. Snaď to nebôde nic hroznyho. Fotkô máme jenom pro ilustracô. Jak vêpadala dotyčná Tatrovečka, nevimê.

 

Facebook0
  • 1200px-Tatra_148_valnik

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy