placená inzerce
Déte nám vědět...

Šofér autobusô si pořádně roztopil. Na linkô vêrazêl s pomalô třema promilama!

placená inzerce
tester

Únor 27, 2018 8:41 / Furtovnik

Od šômperskéch polêcajtu – Nemámê ve zvêkô dávat dvě polêcejni zprávê denně, ale v tymto připadě jednó za čas dělámê vyjimkô. Šofér autobusô, keré řádně prověřêl horni hodnotê alkoholtestrô, to se tak často nevidi. Naštěsti! 

Ôž aji obviněné z ohroženi pod vlivem návêkové látkê je osmaštêrêcetileté šofér autobusô. Dojezdil v obcê Zvole, gdêž minil pokračovat dál k Lôkavicê. V pátek kolem pul sedmé večir totiž ve Zvolê na zastávce pobral 8 lêdi. Tem se ale hneď po rozjezdô styl jeho jizdê nepozdával, tož zalarmovalê polêcajtê a šoféra požádalê, abê zastavil, že rači dál pudó pěškê.

Šofér neprotestoval, zastavil a ze třema cestujicima, keři v autobuse zvostalê, počkal na přijezd hlidkê. Podezřeni lêdi, že šofér nevêpadá moc střizlêvě, se potvrdilo na ten šup. Prvni décháni – 2,78 promila, drôhy décháni přes 2,5 promila. Třeti déchačkô ôž odmitl, nesóhlasêl ani s tym, co nadéchal v předchozich pokusech, a žádal odběr krve.

Gdêž s nim ale přêjelê k dochtórum na kriv, tož zas obrátil a nechtěl dat ani kapkô. Nakonec skončêl v polêcejni celê, asik abê si rozmêslêl, co vlastně chce. Pokaváď se totiž fšecko prokáže, muže dostat až 3 leta natvrdo, pořádnó pálkô nebo zákaz činnosti.

V této sóvislosti žádaji vêšetřovateli lêdi z autobusô, co odešlê před přijezdem hlidkê, připadně nejaky dalši svědkê, keři bê se muhlê k této věcê vêjádřêt, abê se přêhlásêlê na 158 nebo néblêžši polêcajtárni.

Fotka je jenom ilustračni.

 

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy