placená inzerce
Déte nám vědět...

Slavici aji v klecê ômijó zazpivat. Zábřežská ZUŠka se bléskla virtuálnim konzertem!

placená inzerce
slavíci

Březen 29, 2021 12:19 / Furtovnik

Od nás, s videem ZUŠ Zábřeh – Pravda, podivinské zákaz zpivat néspiš od podzêmka, gdê bêl vêdané, eště nigdo nezrôšêl. Ale to nic! Přê virtuálnim konzertô zábřežské ZUŠkê nemosite mět strach, že bêste přêšlê k nejaké ujmě. 

Ôž to trvá dlóho, co smê fšeci zavřeni v pomêslné klecê. A néni divô, že slavikê ze ZUŠ Zábřeh ôž svrbělê hlasivkê a dalê do kôpê virtuálni konzert ‚Slavíci v kleci’. A ten na jutubô (Youtube) zveřejnilê v nedělô.

Takovy distančni konzertováni má svoje pro ê proti. Na jednô stranô se nemosite nigde vêpravovat, nemosite přeméšlet, co na sebe, abê vás lêdi nepomlovilê, klidně si k temô mužete rozdělat pivko nebo nalit deckô vina. Na drôhó stranô, právě to rychtováni se do repre a samotné zážêtek je k nezaplaceni, to si doma jenom tak v teplákách neôžêjete…

Ale mosimê vzit za vděk aspoň tym, co nám možnosti a technika dovolijó. Videokonzert složené s klipu žáku zábřežské ZUŠkê dalê dokôpê pan učitel Petr John a Kája Prachařu. A na vás ôž jenom je si ôdělat slabó hodinkô časô a kliknót TOŤ.

Mimochodem TOŤ si eště mužete přêpomenót, jak v Zábřehô zpivaji legendárni Bohemian Rhapsody. Psalê smê o tem loni v lednô.

Facebook0
  • slavíci

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy