placená inzerce
Déte nám vědět...

RYCHLOVKA: Sótěžimê o volňáskê na sobotni rockové ples v Jesencô. Moc časô na to nemáte!

placená inzerce
rockový_ples_jesenec_2023 výřez

Březen 3, 2023 8:59 / Furtovnik

Od nás – Néni čas ztrácet čas. To v tymto připadě plati dvojnásob! Rockové ples v Jesencô je ôž zétra, v sobotô 4. března. A tož pokaváď eště váháte, ešlê vêrazêt nebo zvostat se válet doma ô televize, třeba vás přesvědči připadná vyhra.

Nebôdem kolem teho dělat nejak ochcapinkê. Oficiálni plesovka ôž sice skončêla před dvóma tédňama pochovánim basê, ale jak vimê – rock je nesmrtelné. Tym pádem je odolné aji nejakém aktum posledniho rozlóčeni…

Ale k věcê. Na sobotô 4. března je do kulturákô v Jesencô svolané Rockové ples. A gdêž ‚rockové’, zamená to, že k tancô a poslechô nebôdó hrát nejaci estrádni ômělci, ale pořádné bigboš. Pokaváď chcete na posledni chvilkô natahnót pastičkô na volňásek od nás, pak nám do dnešniho večera, pátek 3. března 20:00, pošlêtê na e-mail furtovnik@gmail.com správnó odpověď na otázkô, kery kapelê na Rockovym plese brnknót.

Mužete teda začit sótěžêt. Jenom přêpominámê, že je dobry se do mailô podepsat, protože né dêcky se dá z adresê odhadnót, gdo odpověď posilá. A takê prosimê – sótěžte jenom vê, keři tam skôtečně chcete jit. Na nejaky vyměnê a přenecháváni listku nebôde teho časô. Děkôjemê za pochopeni!

rockový_ples_jesenec_2023

Facebook0
  • rockový_ples_jesenec_2023 výřez

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy