placená inzerce
Déte nám vědět...

Rozhicovanó lokomotivô mosêlê hasêt hasiči. Néni to sranda, muhla z teho bêt pořádná šlamastyka!

placená inzerce
loko2

Listopad 26, 2021 11:04 / Furtovnik

Od hasiču – Pořádné oheň, gdêž se jezdilo na párô, bêl v lokomotivě základnim předpokladem uspěchô. V pátek nad ránem ale vêjiždělê hasiči k hořici dieselové mašině. Zásahem zachránilê miljónê.

Štêrê jednotkê profiku a dobráku mělê vyjezd ve 3:49 na olomócky přednádraži. Duvodem bêla hořici dieselová mašina, kerá za sebó tahla 22 cisteren benzinô! A tož tam se oheň opravdô nehodil…

Než se začlo neco řešêt, bêlo potřeba zastavit provoz na štrece a vêpnót drátê nad kolejama. Pak rychlym zásahem bêlo během pul hodinê fšecko pod kontróló, abê se oheň dál nerozlezl na sópravô s benálem. A to ôž bê fakt šlo z klôstéch do tenkéch. Nakonec si zásah převzalê drážni hasiči z Přerova, keři trolejovy vedeni zajistilše zkratovacima têčkama a přes střecho lokomotivê pak vlezlê do vnitřkô.

Během zásahô bêla zraněná jedna osoba, kerá se nadéchala splodin. Té hasiči poskêtlê prvni pomoc. Oheň zpusobil škodô za 900 tisicu, hasiči ale dalšich asi 9 mega zachránilê. Na mistě bêlê profici z Olmika a drážni hasiči z Přerova, pomáhalê jim dobráci Olomouc a kolegové ze z SDH Olomóc-Chválkovice a Olomóc-Černovír.

Fotkê mámê od hasiču.

Facebook0
  • loko1
  • loko2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy