placená inzerce
Déte nám vědět...

Puberťák čmajzl strécovi fáro a skončêl v řepce. Ten ho ale ke stiháni nevêdal. ASI SI TO VÊŘEŠÊL PO SVYM!!

placená inzerce
řepka

Duben 26, 2019 10:28 / Furtovnik

Od přerovskéch polêcajtu – Krast se nemá, to je jasná věc. Aji gdêž je to mezê rodinó. To je snaď eště horši. Ale ê to se stává, a takê se stalo. V tymto připadě to ale dopadlo tak, že co se v rodině ôvaři, to se tam aji zkonzumôje. A možná to bôde mět větši efekt, než táháni po polêcajtech.

Néni zas asi tak dlóho, co šestnástileté mládenec jezdil eště šlapacim autičkem. Ale každé to zná, že v tech letech se každym rokem zvêšôjó nárokê. A tož gdêž ôž šlapacimô autičkô odrustl, chtěl prubnót větši kubaturô. V Kojetině teda sedl do strécovyho Forda Mondeo, pochopitelně se ho pro jistotô ani nezeptal, néspiš předem věděl, co bê mô na to řekl.

Auto nebêlo zamčeny, kliče našil v loketni opěrce, a tož nic nebránilo temô vêrazêt na vélet. Jenomže co čert nechtěl! Mezê Chropyňó a Kojetinem (jel směrem na Kojetin) stála polêcejni hlidka. Gdêž ho stavělê, tož hópl na plyn a snažêl se jim ôjet. Ale to se mô zrovna nepovedlo. V zátočêně vêletěl ze sêlnice a zaparkoval to v řepce.

Nic se mô naštěsti nestalo. Autô ale ôlomil předni kolo, škoda je 3 tisice. Po poôčeni ovšem stréc nedal sóhlas ze stihánim sênovca. Třeba dostal rovnó pár facek nebo si to bôde mosêt odmakat. Tož jakypak  srani se s paragrafama!

Fotka je jenom ilustračni.

Facebook0
  • řepka

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy