placená inzerce
Déte nám vědět...

Po ránô si přêspat je paráda. Akorát v knajpě to nejak nechápó!

placená inzerce
Opilec na stole

Březen 28, 2014 9:54 / Furtovnik

Prostijov – Dva tédně pozpátkô si měšťáci v Prostijově vêzkóšelê, jaky to je dělat nekemô budička. Volalê jim totiž na linkô 156 z jednyho bárô, že nemužó probôdit jakyhosê chlápka.

Povidala tisková mlôvči městské policie Jana Adámkova, že strážnikum se dotêčnyho sice podařelo vzbôdit, ale asi né probrat dostatečně. Měl ôstlany na barovym stolečkô nechtěl ani za nic pryč. A eště navic naopak on vêhazoval hlidkô. Strážnici to eště nekolêkrát zkóšelê po dobrym, ale dêž si nedal řict, jalê se ho vêvyst rôčně. Chlápek se bránil zôbama nehtama a chtěl se vêtrhnót. Tož polêcajtum nezbévalo nic jinšiho, než mô nasadit želizka.

Dalši komplikacô si přêvodil tym, že ô sebe neměl dokladê, proto mosêla následovat cesta na slôžebnô státnich polêcajtu, abê si muhlê ověřêt jeho totožnosť. Teprvá po fšeckéch tech ukonech ho propôstilê s tym, že celá událosť bêla postópená správnimô orgánô. Řeši se to jako podezřeni z přestupkô neôposlechnôti óředni osobê. A za toto muže tento šestaštêrêcetileté spáč vêfasovat pokôtô až pět litru.

 

Facebook0
  • Opilec na stole

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy