placená inzerce
Déte nám vědět...

Pesan si chtěl neco nakópit, ale nepôstilê je do kšeftô. Pánička to nasralo!

placená inzerce
maxin

Říjen 16, 2017 9:24 / Furtovnik

Od prostijovskéch měšťáku – Nekery věcê só prostě zapovězeny, aji dêbê bêl svět sebekorektňéši. A to že třeba do kvelbô se nesmi s pesanem, plati ôž odnepaměti. Ale aji tak to bêlo páničkovi divny.

Ve štvrtek večir si šil v Prostijově do obchoďákô na Ujezdě, stoji tam LIDL, nakópit pantáta ze svym psêskem. Ale co čert nechtěl, ochranka bêla nejaká netykavá a nechtělê ho tam pôstit. Odmital vzit navědomi, že ze psem do vnitřkô nemuže. Bêl sice kolem teho cirkus, ale nakonec ho nechal ôvázanyho venkô.

Jenomže ze svó kapitulacó se pániček jenom tak neminil smiřêt. Prohraná bitva eště néni prosraná celá válka. Na place mezê regálama se choval hrôbě k ochance, servitkê si nebral ani před strážnikama, keři mezê tém takê dorazêlê. A to neměl!

Dvaatřêcetileté chlápek měl evidentně popity, to ho ale neomlóvá. Sprostě nadávat uřednim osobám se nemá. Za jejich zneváženi, a že takê bôdil veřejny pohoršeni, pude fčêlka řed komis. Tam muže dostat až 10 tisicu pokôtê, přê opakováni aji 15 tisicu. To si s nim ten pesan má co vêstát, s takovó na granule nezbôde.

 

Facebook0
  • maxin

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy