placená inzerce
Déte nám vědět...

PANOVNICKÁ SVAJBA V LOŠŤÊCÁCH: Tvaružek III. se nám oženil!

placená inzerce
Království 7

Listopad 7, 2022 15:53 / Furtovnik

Z Lošťêc, s reportem od Davida Kofránkovyho – To se v bulvárô furt přepiraji záležêtosti anglické královské rodinê. Ale věčinó fšeci vijó prd o tem, že monarchô mámê aji na Hané. A ten do teho prašťêl…

Jak nás informoval šéfredaktor Hlasô Lošťêc David Kofránku, ve Tvaružkovym královstvi došlo od června k zásadnim změnám na panovnickym trunô. Královsky žezlo a korônô převzal Jakôb Oliverius z Lošťêc, keré přêjal královsky mino Tvaružek III.

Na tvaružkovym stolcô došlo k personálnim změnám sice ôž v červnô, ale předminôlé tédeň nastal dalši zásadni zvrat v královské rodině. Tvaružek III. dozrál k ženitbě, a tož Tvaružkovy královstvi má aji funglovó prvni dámô Janô Pavelkovô. Stylově si dalê slovo na hradě Bózově.

Puvodně bêla svajba tajná – jenom s nekolêka málo pozvanéma, ale jak to v bulvárô bévá, sténak to nejaké dobrák vêslepičêl a fšecko se to profláklo. Tož abêste neômřelê hlópi, přêdávámê celé report Davida Kofránkovyho, keré nám jako dukaz přêdal ê pár svadebnich fotek.

Tvarůžkové království má novou královnu

Během červnových slavností došlo k předání vlády krále Tvarůžka II. (Vladimír Kolář z Loštic) do rukou krále Tvarůžka III. (Jakub Oliverius z Loštic). Ze strany Tvarůžkáren vzešlo poděkování králi Tvarůžku II. za dosavadní panování, při kterém království jen vzkvétalo. Novému králi bylo přáno, aby ho čekala dlouhá, úspěšná a moudrá vláda.

Pan král Tvarůžek III. se má čile k světu, protože se hned na začátku své vlády žení. Tvarůžkové království má od 29.října Léta Páně 2022 novou královnu. Král Tvarůžek III. pojal za svou choť Janu Pavelkovou. A byl to právě hrad Bouzov, kde se za účasti několika svědků odehrála tato dokonale utajená svatba.

Odhalení identity nové královny postupně docházelo na nově založených FB stránkách Tvarůžkového království, které najdete pod odkazem: www.facebook.com/profile.php?id=100087458435890 . V průběhu času tam najdete informace a fotografie z archivu, jakožto připomenutí úspěšných vlád předchůdců krále Tvarůžka III.

David Kofránek

 

Facebook0
  • Království 5
  • Království 4
  • Království 3
  • Království 2
  • Království 1
  • Království 7
  • Království 6

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy