placená inzerce
Déte nám vědět...

Omezeni vlaku dopadá aji na regionálni štrekê. Negde to ôž tak je, jinde to bôde platit od pondělka!

placená inzerce
vlak

Březen 22, 2020 10:21 / Furtovnik

Od nás – De to furt tak nejak k horšimô, ce téká ruznéch omezeni a přikazu. Ale asi se nedá nic dělat. Čim vic bôde chvilkô huř, o to rychléš pak třeba to začne jit k lepišmô. Zarôčené recept neexistôje, ale vimê – v kopcô se nepřepřihá…! Tož to mosimê fšeci dokôpê nejak zmáknót.

Ôž to bôde v utery dva tédně, co se začlê přêjimat prvni citelny opatřeni. To se zavřelê školê. V sóvislosti s tém se nastópilo v autobusové dopravě na prázdninové provoz. K dalšimô omezováni ale docházi né jenom v dopravni obslôžnosti, ale aji ve vlakovéch celostátnich spojich.

Mezêstáni rychlikê pochopitelně točijó na hranicách. Kvulêvá menši vêôžêtelnosti docházi ke změnám v řazeni, nekery aji vnitrostátni spoje zvostávaji zaparkovany. K omezenim a upravám přêstôpôjó aji kraje, kery si samê řidijó regionálni vlakê. Negde to ôž plati, k omezenim, přesňéš rôšeni, aji pomalô ô polovinê spoju, plati v dalšich regiónech od pondělka 23. března.

Nélepši je tymto časem sedět doma na prdelê. O tym žádná. Ale gdêž bê bêlo potřeba, je dobry si napřeď naštôdovat, ešlê má smêsl se gde vêpravovat. Jak je to ô vlaku Českéch drah (ČD) po republice se mužete mrknót TOŤ.

 

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy