placená inzerce
Déte nám vědět...

Od štvrtečniho večera se mužete ô Marciánu dotykat Vánoc, letošni véstava je plnoletá

placená inzerce
DSC_1501

Listopad 23, 2019 7:28 / Furtovnik

Z Kostelca, teho na Hané, od Marciánu – Ve štvrtek večir to vêpadalo s počasim spiš jak na Dôšêčkê, než nejaké náznak vánočniho časô. Ale to neva. Letošni dotek Vánoc aji tak odstartoval, k viděni bôde do prvni adventni neděle.

Letošni Dotek Vánoc je ôž osmnásté. Aspoň smê to tak ve štvrtek večir ô Marciánu slêšelê. Ani nigdá před tym, ani fčêl, to ale nemá bêt skôtečná vánočni véstava, na to je opravdô eště časô dosť. Spiš pré de o takovy prvni vánočni nadéchnóti, čê možní aji spiš rozdécháváni teho, co se na nás ôž nejaké čas hrne v obchoďákách, a takê inspiracô, jak si to doma na svátkê vêšňořêt.

Abê to fšecko dobře dopadlo, tož se na začátek přêpijelo šampáněm, vánočni atmoškô temô dala přê hudebnim doprovodô naša redaktórka Helenka Havelka Baronova, bêlo aji neco dobryho na zôb a přêrozeně nemuhl chêbět ani svařáček.

Ale co vám bôdem vêkládat. Nélepši je to vidět přimo na mistě. Abê se vám lip rozméšlelo, ešlê se k Marciánum do Kostelca na Hané vêdat, tož smê vám TOŤ nastražêlê takové malé psychické nátlak :-) v podobě hromadê fotek.

Letošni Dotek Vánoc sice konči, jak bévá zvêkem, prvni adventni nedělô, konkrétně 1. prosênca, ale pro trochô Vánoc si sem mužete zajit aji pak.

vánoce

Facebook0
  • DSC_1501

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy