placená inzerce
Déte nám vědět...

NEVIDANY: V Přemkách bôde světelná křižovatka. Má to ale svoje duvodê!

placená inzerce
_SC_0690

Březen 25, 2021 8:04 / Furtovnik

Z Přemek – A tož pokračôjemê v seriálô dopravnich omezeni, kery se začnó rozjiždět hlavně po Velkonocách. Jak se nám to tak skládá dokôpê, tož se zdá, že proboxovat se z Konicka k Prostijovô bôde pořádná fuška.

Loňské rok na podzêm se v Přemkách jezdilo na semafórê od začátkô dědinê z hlôchovské stranê po obchod. Duvodem bêl elektrické gábl, keré fachmani zakopávalê do zeme. Po svátkách začne pokračováni na prutahô dědinó.

Dalši dvě etapê povedó přes křižovatkô na hornim koncô směrem ke Konicê. Kvulêvá upravám značeni přê nezbêtnym dopravnim omezeni bôde křižovatka ze fšeckéch štêrech stran osazená semafórama. Vznikne tak, aspoň dočasně, jediná světelně řizená křižovatka na Konickô…

Ale fčêlka vážně. Makat se začne 6. dôbna a konec je plánované 31. května. V té době se stihnó dvě plánovany etapê. Světelně řizená křižovatka zapadá do té prvni (6. 4. – 25. 4.), drôhá pak (26. 4. – 31. 5.) bôde navazovat jak časově, takê ê posônôtim na dalši usek. Takê tam se bôde jezdit na semafórê, ale ôž jenom na prujezdô po hlavni od Konice na Hlôchov a obráceně.

Fčecko podstatny se mužete dočist TOŤ, včetně situačniho plánkô s dopravnim značenim. Fotka je přêrozeně situačni, tak to v Přemkách nevêpadá.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy