placená inzerce
Déte nám vědět...

Nemosêt mrznót přê zêmni olympiádě má svoje vyhodê. V Nezátkách o tym vijó svoje!

placená inzerce
Snih

Červen 30, 2015 12:17 / Furtovnik

Od Nezamêslêckéch mažoretu – Mezinárodni olympijské vybor? To só pěkni žabaři. Zatimco oni nestihnó olympiádô odělat rychléš, než jednó za štêrê leta, Nezamêslêčti mažoreti to zvládaji co rok. 

Stoji to ale hodně schuzováni, nekonečnéch porad, názorovéch sporu, nespočet beček piva a dalši hmotny a dôševni investice. Ale Nezamêslêčti mažoreti se teho nebojijó a aji letos ôspořádalê dalši, páté nulté ročnik Zêmni olimppijádê na upati kopca Mount Nezamêsl, keré se vêpiná 8000 milimetru nad mořem, teda nad okolnim šášim a dalšim porostem.

Ani letošni učasť si nenechalê ôjit početny zahranični vypravê, mimo jiny takê z vêloženě exotickéch destinaci. Ê dêž bê stálo za polemikô, ešlê v sóvislosti s globálnim oteplovánim a posunem klimatickéch pásem se brzo nestanó velmocama zêmnich sportu.

Kvalifikovat se na Zêmni olympiijádô néni žádná prdel, páč absolvovat paralelni závod na sněžnicách, biatlón, čê sjezd na bobech, připadně po prdelê, to fšecko v kompletni zêmni vébavě, ke keré patřel nezbêtné doplněk v podobě děcka, vêžadôje hodně odvahê a sportovni ctižádosti. To koneckoncu mužete posódit na hromadě fotek, kery nám Nezamêslêčti mažoreti poskêtlê. Podivat se na ně mužete toť. A fšimnite si aji pozoruhodnosti na tymto snimkô. Ukrajinec s Rusama se držijó kolem krkô a né pod krkem. To se zatim zařidit nikemô jinymô nepodařêlo. :D .

Tymto ménem celé sportovni společnosti Mažoretum děkôjemê za jejich snahô a obětavosť a přejemê jim, abê jejich schuze, fšetně té hodnotici, bêl co možná nékonstruktivňéši a co možná néčasťéši. Je to totiž liheň skvěléch nápadu.

Facebook0
  • Medaile
  • Plakát
  • Snih

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy