placená inzerce
Déte nám vědět...

NEDOBYTNÉ LÔTIN: Od zétřka se tam tédeň nedostanete z Rataji, měsic pro změnô od Třebčéna!

placená inzerce
uzavírka

Říjen 27, 2019 10:31 / Furtovnik

Od nás – S ôzavirkama se to koncem rokê nejak rozjelo ve velkym stylô. Od pátkô se naštěsti dá ôž bez komplikaček projet Konicó, zétřéši (pondělni) státni svátek je ale pro dopravni omezeni na přijezdô do Lôtina teprová startem.

Možnosti, jak se dostat do Lôtina je vic, to je jasná věc. Ale pokaváď o tym nevite zavčasô a nezvolite předem jinši trasô, muže vás to trochô vêvist z konceptô. Pondělkem 28. řijna totiž začinaji hneď dvě uplny ôzavirkê, kery zkomplikôjó přijezd do mista gdêsê proslavenyho legendárni Sigmó!

Ale abêhmê to vzalê popořádkô. Od pondělka bôde kvulêvá nakládce côkrovkê uplně zavřená sêlnica z Rataji na Lôběnice, což pochopitelně odřeže aji možnosť jet tôdêma na Lôtin. Ta je plánovaná až do neděle 3. listopadô.

Ve sténaké deň, teda 28. řijna 2019, se zavře aji přijezd po Třebčénské ôlêcê v Lôtině. Tam se bôde stavět zpomalovaci ostruvek. V tymto připadě potrvá dopravni omezeni podstatně dyl, plánovany ôkončeni je 8. prosênca. Od 1. lêstopadô donde aji k částečnymô přesměrováni autobusovéch linek přes Slatěnice, keré bôde zajiždět do Třebčéna z Větřákô a pak se vráti na svó trasô.

Podrobnosti ohledně přemistěni zastávek a upravê jizdnich řádu po dobô ôzavirkê se dočtete TOŤ.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy