placená inzerce
Déte nám vědět...

Né jenom Slávka ve Skotskô. Vášně mužó bôdit ê zápoleni, ô keréch bêste to nečekalê. STALO SE V PŘEROVĚ!

placená inzerce
přerov

Březen 24, 2021 10:49 / Furtovnik

Od přerovskéch měšťáku – Polêcejni zpráva muže mět hodně podob. Jak to ale ômi podat Miroslav Kominku od přerovskéch měšťáku, nemá asi konkurencô. Jenom si přečtite, co že to strážnici řešêlê za připad!

Pravda, krom kontrol nošeni respirátoru, kery asi nésó přijemny ani jedné ze zučastněnéch stran, mosijó strážci pořádkô bdit ê nad tym, co je jejich hlavni posláni. Pokaváď občas zabrósimê na stránkê přerovskéch měšťáku, mužem si bêt skorem jisti, že neprohlópimê. A zatimco se od polêcejnich mlôvčich čim dál časťéš dozvidámê, že v jejich rajónô nedošlo k žádné mediálně zajimavé ôdálosti, sděleni zástupca ředitela MP Přerov Miroslava Kominkovyho nabizijó mediálni zajimavosti bohato.

Tentokrát de o vyjezd kvulêvá stižnosti na rôšeni nočniho klidô. Co se z teho nakonec vêklôbalo si ani sami netrófámê interpretovat. Protože podáni autora je naprosto originálni a vlastnim popisem běhô ôdálosti bêhmê to muhlê tak akorát pokazêt.

Titulni obrázek smê sdilelê tak, jak bêl ke zprávě poôžêté na stránkách MP Přerov.

Fanda

Již desátá odbila, a telka ještě svítila, a telka ještě hrála, co nad komodou stála.

Touto parafrází kultovního, téměř sto sedmdesát let starého zombie hororu by se dala charakterizovat stížnost na rušení nočního klidu. Atmosféra byla dle oznamovatelky podbarvená frenetickým povzbuzováním, výkřiky frustrace i radosti a alkohol měl téct proudem, jako na teambuildingovém večírku carských oficírů. Ačkoliv k odbití došlo teprve před pár okamžiky, trvala volající na ukončení produkce i kakofonických projevů. Když hlídka dorazila k inkriminovanému bytu, otevřel dveře notně podroušený fanoušek, který uvnitř sledoval úpornou snahu svého favorita snažícího se postoupit do dalších vyřazovacích kol. Infarktové klání, nevynucené chyby, promarněné šance i nefér akce soupeřů vzbudily u muže emoce, a ty, podpořeny alkoholem, tryskaly jako Křižíkova fontána. Strážníci vášnivému fanouškovi domluvili, a protože neměl klubové barvy, zeptali se ho mezi řečí na srdeční tým. K jejich velkému údivu nesledoval zápas elitní evropské fotbalové ligy, ale souboj kuchařů v reality show. Až půjde ve finále do tuhého a bude se rozhodovat, kdo se stane mistrem s Řádem zlaté knedle, bude nejspíš nutné povolat posily.

Facebook0
  • přerov

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy