placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Ptenskym Dvorkô se bôdó opravovat mostê. Do konca rokô je vêstarany, nigdo toť neprojede!

placená inzerce
uzavírka

Červenec 10, 2019 9:03 / Furtovnik

Od nás – Od začátkô června až do Vánoc je zavřená sêlnica z Konice na Olmik přes Laškov kvulê opravě mostô nad Gandijó (Kandia). Psalê smê TOŤ. A tož abê to nemrzelo tê, keři tama nejezdijó, do konca rokô se neprojede ani přes Ptenské Dvorek.

Loňské rok se koncem červenca stavělê přes mostê na Ptenskym Dvorkô mostni provizórija. Ve sténaké čas se letos usek ze dvóma provizornima mostama zavře znovô, ale až do konca rokô. Neprojede se od křižovatkê na Dvorkô po křižovatkô s odbočkama na Stražêsko a Přemkê. Prujezd přes třeti provizórijum směrem na Sôkdol (Suchdol) zvostane bez omezeni.

Nédřiv bôde od 15. do 20. červenca uplně zavřené most ô stražêsské křižovatkê. Od 21. červenca se pak uplná ôzavirka změni v částečnó, ale pro změnô se uplně zavře dalši most ô křižovatkê v dědině. Tento stav pak potrvá až do prosênca, bez ôpřesněni data.

Znali mistnich poměru si asi sami ôž zesômirôjó, kôdema to bôde potřeba obkróžêt, pro te, keři si nésó uplně jisti mámê k dispozicê óředni informacô aji s nákresama objizdnéch tras. Stači kliknót TOŤ.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy