placená inzerce
Déte nám vědět...

Na Krásné Moravě bôde hokejové kotel. Začiná se přišti pátek!

placená inzerce
hokej titul

Duben 27, 2016 10:55 / Furtovnik

Z Olmika – Né každé má čas a možnosť si vêrazêt na hokejovy mistrovstvi do Ruska. A tož dêž nemuže Mohamed na hokej, mosi hokej za Mohamedem. V RESORTÔ KRÁSNÁ MORAVA bôdó fšeckê utkáni našeho nároďákô dávat nažêvo.

Né jenom na pražskym Staromákô, jak gdêsê velkoplošny přenosê začinalê. Hokejovy mistrovstvi bôde mět svuj fanóšovské kotel aji v Olmikô, konkrétně na Krásné Moravě. Pokaváď si negdo néni jisté, gde to je, tož ho mužem ôklidnit. Néni poteba pořádat nejaky velky vypravê, je to kósek od centra, kemp na Mlénskym potokô, ôlêca Jarmilê Glazarové.

Velkoplošny obrazovkê pro společny fanděni tadê bôdó k dispozicê na fšeckê utkáni našeho nároďákô v základni skupině a pak podle teho, jak to s borcama bôde vêpadat dál. Kromě teho, že si bôdete muct dat k hokejô pochopitelně pivko, só nachêstany aji nejaky kulinářsky specialitê, nebo třeba horolezecká stěna, čê atrakce pro děcka, dêbê je hokej nebavil.

Kemp ale néni nafôkovaci, a tož nebôde od věcê si misto v kotlô rezervovat na telefónô 731 520 656, připadně pruběžně mrknót na www.benelive.cz, abêste bêlê v obraze. Prvni zápas je v pátek 6. května s Rusákama, a to bévá dêcky mazec. Nemosite teda sakrovat a nervovat sami doma v obyvákô, ale jit se třeba vêřvat mezê dalši pravověrny fandê.

hokej

Facebook0
  • hokej titul

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy