placená inzerce
Déte nám vědět...

Na konickym náměsti si mužete dofóknót dôšô nebo opravit bicygl!

placená inzerce
kola1

Březen 10, 2023 6:47 / Furtovnik

Z Konice – Dneska se těžko plati za každy deko, co na kole néni. Takže se určo šêkne, gdêž si na cyglovéletě mužete cestó neco provizt drobnó udržbô bez teho, abêste mosêlê s sebó táhat nejaky krámê.

Vêdat se s bicyglem na cestê je pěkná věc, ale je to sténaky, jak s každym dopravnim prostředkem. Gdêž se šprajcne, je to jenom na peklo a mosite začit špekulovat, jak s nesnázó naložêt.

V Konicê na náměsti ô parkovišťa před Hvězdó je naištalovná nová harmárka ze fšeckym potřebnym, co je potřeba k drobné opravě bicyglô. Je tam pômpa ê nejaké ten vercajk. Řikajó temô ‚cyklohub-stanica’, prostě samoobslôžné servisni stojan na kola.

Info o inštalacê nárychtôňkô smê převzalê z fejzbukovéch stránek Města Konica, odkáď só takê fotkê.

Cyklistika se bezpochyby stala jednou z nejoblíbenějších forem aktivního odpočinku a její popularita každým rokem roste.

Střední Morava – Sdružení cestovního ruchu: pracovní skupina pro cykloturistiku, ve spolupráci s městem Konice navrhla pro rozšíření cykloturistické infrastruktury umístění servisní cyklohub – stanici na opravu kol na náměstí v Konici Tato stanice byla nainstalována a je v provozu od 8. 3. 2023, slouží nejen cyklistům, ale i široké veřejnosti.

Facebook0
  • kola2
  • kola1

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy