placená inzerce
Déte nám vědět...

MALÁ KOŠTOVAČKA: Vimê, co bôde na Vánočnich trhách v Konicê!

placená inzerce
trhy

Listopad 11, 2022 12:52 / Furtovnik

Z Konice – Vánoce na krkô. Gdo bê to bêl řekl! Zatimco od posledenich Vánočnich trhu v rokô 2019 bêla nôcená pauza, tento rok ôž bôdó drôhy. To só věcê!  Ale abêhmê temô dalê štábni kulturô…

Jak ôž bêlo zminěny, posledni ‚řádny‘ Vánočni trhê bêlê 14. prosênca 2019. Pak přêšlê fšeckê tê nesmêslê a nemuhlo se nic. Náhražkó bêlê ‚Vánočni trhê v jarnim kabátě‘ letos 23. dôbna. Fčêlka bê se teda mělo vrátit fšecko zpátky do staréch koleji. Letošni Vánočni trhê só naplánovany na sobotô 17. prosênca! 

Oficiálni propagaca sice eště néni venkô, ale od ředitela konickyho kulturákô Toma Vrbovyho vimê, proč se na konicky náměsti vêpravit. Přêrozeně bôdó od rána na place stánkê ze fšeckym možnym, mezê tém bôde vêstôpovat konické dětské sbor Koníček, mladá kapela Flames, country Karolína. Ostré odpoledni start zajisti kapela NAOSTRO, ‚hostem večera’, čê spiš odpoledňa, je legenda ‚devadesátek‘ Bohouš Josef, dneska spiš známé, co bê mozêkálové zpěvák, s ansámblem Burma Jones.

Nebôde chêbět ani ohňostroj, keré z objektivnich duvodu nebêl na jarnich vánočnich. Tentokrát ale bôdete mosêt palêce otočêt o 180 stôpňu, protože se palba povede ze zámeckyho parkô. Pro zbêtek programô obstaró produkcô kapela Krápnik.

Fčêlka ôž to vite, tož se podlevá teho zařiďte!

Facebook0
  • trhy

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy