placená inzerce
Déte nám vědět...

Kvulêvá vylukám nepojedó z Prostijova vlakê. Nédřiv na Nezátkê, pak na Olmik!

placená inzerce
vlak

Leden 10, 2022 10:47 / Furtovnik

Od nás – Nedá se svitit. Na středô 12. ledna a pak na ponděli 24. ledna si naplánovala Správa železnic (SŽ) jednodenni vylukê na trati mezê Olmikem a Nezátkama. Misto vlaku pojedó autobusê, takže to trochô muže vhodit vidle do vašéch plánu.

Je smôtny, gdêž vezme negdo svoje potomstvo na vélet vlakem a ten nakonec kvulêvá výkuce nejede. Ê to se bohužel stává, a tož je dobry s tym čitat předem, né pak čôčet, jak tele na novy vrata.

V dohledné době se to muže přêhodit hneď dvakrát misto. Ve středô nepojedó vlakê mezê Prostijovem a Nezátkama, přespřišti ponděli pak na opačnó stranô, teda mezê Prostijovem a Olmike, v obóch připadech je duvodem odstraňováni vegetace kolem štrekê. Nô prostě bôde se dělat ornung s chabaščim, co kolem koleji ruste.

Oba dva dni je to dêcky v čase od 8 do 14 hodin. Podrobnosti na středô só TOŤ, podrobnosti kolem dalši vylukê 24. ledna zatim ČD na své stránkách nezveřejnilê, vyhledově si je mužete najit TOŤ.

Jenom pro pořádek. Rychlikê pojedó odklonem přes Přerov, takže busê pojedó misto nich ê mezê Prostijovem a Olmikem. V Olomócô na hlavnim pak mosite čitat, že náhradni doprava odjiždi z drôhé stranê, mosite teda proběhnót pod kolejama podchodem, z keryho vêlezete rovnó na mistě.

Facebook0

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy