placená inzerce
Déte nám vědět...

Konické hasič bodoval mezê otôžêlcama na světovym mistrákô. GRATULÔJEMÊ!

placená inzerce
hanáček

Březen 14, 2023 10:37 / Furtovnik

Od hasiču – Od hasiču věčinó chodijó nejaky jobovkê, ê gdêž převážně s dobrym koncem. V tymto připadě ale nede vubec o zachraňováni, čê hašeni, ê gdêž s vodó to má hodně společnyho…

Jak piše mlôvči hasiču Lucie Balážova, mezê šichtama si odskočêl velitel družstva od konickéch profiku nprap. Martin Hanáček ke slovinskymô jezerô Bled. A co bê tam dělal inšiho, než že se šil kópat…!

Bêlo tam totiž Mistrovstvi světa IWSA (Internation Winter Swimming Association) v zêmnim plaváni, prostě rácháni otôžêlcu. Nám ostatnim tôhne kriv v žêlách, jenom o tym slêšimê. Ovšem Martin Hanáčku, co bê člen našé vépravê, to asi vidi ináč :-) .  Repre měla dokôpê 29 členu ze 4 plaveckéch oddilu po celé republice. Velitel z Konice plaval v ‚dresô’ Otužilci Promrzlé pyjavice České Budějovice.

Ve své kategorii si ‚vêplaval‘ ve vodě, kerá měla v pruměrô pod 5°C, 6. flek na 450 metru a 7. pak na 200 metru. Jeho manželka dokonca si ze Slovinska dovezla brozn z trati 200 metru prsa. Celkově pak češti, moravšti a slezšti otôžêlci přêvezlê 67 medaili. Celé článek, jak ho zveřejnilê hasiči, si mužete přečist TOŤ. Z něho smê si takê pučêlê fotkô.

Facebook0
  • hanáček

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy