placená inzerce
Déte nám vědět...

Kamión s řepkó si ôstlal na dlažebnich kostkách. Škoda de k milijónô!

placená inzerce
bedi2

Červenec 29, 2016 6:52 / Furtovnik

Od prostijovskéch polêcajtu – Jak si gdo ôstele, tak si aji lehne. Ale záleži takê na tym gdo si ôstele a gdo ôlihá. Dêž se ale převráti na bok naložené kamión, tož to nemosi zákonitě znamenat, že bêl tak zmuhlé unavó. Šak si přečtite.

Dêž poprši, je to zrádny. Zvlášť na dlažebnich kostkách. Doplatil na to aji padesátileté šofér kamiónô Renault, keré si to mastil na mokréch dlažebnich kostkách od Véšovic k Beďákô. Ešlê to tam negdo znáte, vite, o čem je řeč. O připadô informoval mlôvči František Kořinku.

Do ostré levé vjel ale šofér asi hodně naprôdko, sjel mimo sêlnicô a položêl to na bok. Přê tem on sám ôtrpěl lehky zraněni, vêvalêl se celé náklad semena řepkê, keré měl naložené a z nádrže vêteklo zhrôba 50 – 80 litru naftê. Ta se dilem vsákla do vêsêpané řepkê, neco zvostalo na sêlnicê a zbêtek se podařêlo odchêtnót do náhradnich kanystru. Bêla kvulê temô krom hasiču a záchrankê přêvolaná aji pracovnica z žêvotniho prostředi v Prostijově. Ta ale zeznala, že k poškozeni žêvotniho prostředi rozhodně nemuhlo dojit.

Vzniklá škoda bêla odhadnôtá na 900 tisicu, řidič nic nenadéchal, a tož se to na mistě vêřešêlo pokôtó na 2 tisice. Jak takové válici se kamión vêpadá, se mužete podivat na fotkách od polêcajtu.

 

Facebook0
  • bedi1
  • bedi2

Komentáře

FURTOVNIK.CZ Kontaktní adresa, E-mail: furtovnik@gmail.com, Telefon: 604 688 134, 737 323 697, inzerce a logotypy